HTV KOD SVJETSKOG ŠAMPIONA MEDA IVANA KOŽIĆA

Kreirano Srijeda, 06 Listopad 2010 Napisao/la Darko Milinković

Danas je svjetskog prvaka u kvaliteti meda Ivana Kožića pčelara iz Konjščine posjetila ekipa Hrvatske radio televizije.
Dan je bio jako loš za snimanje, padala je sitna kiša i temperatura zraka bila je niska. Zbog niske temperature pčele nisu izlazile van iz košnica, tu i tamo poneka .Usprkos lošim vremenskim uvjetima snimanje je uspjelo.
Snimka će se prikazati 07.10. 2010. (četvrtak) u emisiji Panorama i emisiji za poljoprivredu Plodovi zemlje (nedjelja) gdje će se predstaviti Ivan Kožić kao svjetski šampion za kvalitetu meda..
Vijest o prvaku brzo se proširila po cijeloj Konjščini i okolici te mu stalno stižu čestitke.
Svi smo u udruzi ponosni zbog šampionske titule, to je ponos za pčelare cijele Hrvatske, naše županije i cijele Konjščine. .
Ova šampionska titula je kruna nad svim šampionskim titulama koje su osvajali naši članovi na raznim takmičenjima. Sa četrnaest titula Udruga pčelara Nektar Konjščina je najtrofejnija u dobivanjima nagrada za kvalitetu meda na svim dosadašnjim međunarodnim, državnim i županijskim
takmičenjima.

555

Copyright 2013. "Nektar" Konjščina - web by Brle